9 громад Львівщині змушені будуть віддати частину коштів у держбюджет

15:59 30 серпня 2021 р.

Фото до новини

Про фінансову спроможність територіальних громад на загальноукраїнському рівні в кінцевому підсумку свідчить отримання коштів з держбюджету менш спроможними громадами (базова дотація) чи передачею коштів у держбюджет більш спроможними (реверсна дотація).

Про це розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, пише Dailylviv.com.

«За першими розрахунковими обсягами дотацій на 2022 рік, що днями надійшли з Мінфіну, із 73 територіальних громад Львівщини у 9-ти бюджетні показники є вищими від середнього рівня, і ці громади сплачуватимуть частину коштів у державну скарбницю: Солонківська, Славська, Кам’янка-Бузька, Івано-Франківська, Львівська, Оброшинська, Пустомитівська, Сокільницька і Стрийська.

Ще 7 громад приблизно відповідають середньому рівню, відтак додаткових коштів не отримуватимуть, проте і коштів зі своїх бюджетів не віддаватимуть: Жовтанецька, Бродівська, Добротвірська, Жидачівська, Самбірська, Червоноградська і Яворівська.

Решта громад Львівщини поступаються за податкоспроможністю середньоукраїнському рівню і отримуватимуть базову дотацію з державного бюджету», - зазначив Олег Демків.

Найбагатші і найбідніші територіальні громади Львівщини

10 найдохідніших громад Львівщини і 10 найбідніших: здивували Мостиська і Жовківська

Львівщина не хоче віддавати в Київ акцизний податок з пального

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів