18 грудня міський бюджет Львова послухають. А коли обговорять з громадськістю?

21:09 17 грудня 2020 р.

У п’ятницю, 18 грудня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету Львівської МТГ на 2021 рік.

«Завтра, 18 грудня, для депутатів Львівської міської ради буде проведено бюджетні слухання та детальне обговорення проекту бюджету на 2021 рік. Представлення відбудеться за участю заступників міського голови та директорів департаментів Львівської міської ради», — інформують в управлінні «Секретаріат ради».

Про це пресслужба ЛМР повідомила DailyLviv.

17 грудня виконавчий комітет ЛМР прийняв низку бюджетних рішень, зокрема «Про внесення змін до міського бюджету м Львова на 2020 рік» та рішення «Про бюджет Львівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Оскільки це оголошення опубліковане на офіційному сайті Львівської міської ради у рубриці "Громадський сектор", то завтрашнє обговорення можна трактувати і як громадське.  Іншого часу для нього до 23 грудня може й не бути. 

Представникам громадськості не хочеться думати, що у такий спосіб відбудеться маніпуляція, і через якийсь час "бюджетні" слухання перетворяться у "громадські" - яких не було.

Міський бюджет Львова збіднів через коронавірус на 400 млн грн

Депутати Львівської міськради обговорять бюджет Львівської ОТГ без мера

dailylviv.com

До теми

17:19 2 березня 2021 р.

Заради компаній Бербеки та Дідика скасували режим секретності у ГУ ДФС Львівщини

Компанії, які належать депутату Львівської міської ради від ЄС Назарові Бербеці, отримали замовлень на понад 7,5 млн грн, змагаючись на тендерах із власним працівником.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу