1 км вулиці Пилипа Орлика у Львові відремонтували за 75 млн грн і відкрили для автотранспорту

13:26 16 листопада 2022 р.

Фото до новини

Вздовж вулиці облаштовано 98 паркомісць і ще 62 паркомісця будуть біля дитячої лікарні.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Оновлена вулиця стала ширшою, тут облаштовано велодоріжки, нові хідники, місця для паркування, висаджено 46 кленів, встановлено нові опори для освітлення, постелено якісне дорожнє покриття і нанесено розмітку, а також замінено всі комунікації – колектор, водопровід, електромережу.

«Ремонт вул. П. Орлика – від вул. Миколайчука до вул. Мазепи – розпочався у липні 2020 року. Протяжність вулиці майже кілометр. З огляду на стратегічне значення вулиці, ремонтували її частинами і поетапно відкривали для руху транспорту.

На сьогодні завершили роботи на останньому відрізку, відтак вулиця повністю відкрита для проїзду.

Під час реконструкції на вул. П. Орлика було замінено всі комунікації, зокрема колектор і водопровід. Постелили якісне асфальтне покриття, нанесли розмітку, облаштували з двох боків велодоріжки. Відзначу, що після ремонту вулиця стала ширшою, а на примиканні до вул. Мазепи облаштовано додаткову третю смугу для руху транспорту.

На вул. П. Орлика встановили 53 опори освітлення, залишається поставити ще 7, і у п’ятницю підключаємо все освітлення. Залишається також дозавершити роботи з озеленення. На вулиці висаджено 46 кленів, ще досаджуємо кущі й засіємо траву на газонах.

Також облаштовуємо додатково парковку біля дитячої лікарні, хідники для маломобільних груп населення і доріжки, по яких зможуть піднятися до лікарні мешканці.

Вздовж вулиці облаштовано 98 паркомісць, і ще 62 паркомісця буде біля дитячої лікарні на цій новій парковці», – розповів Микола Власюк, директор ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проєкт ремонту вул. Пилипа Орлика розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у 2019 році.

Проєктом було передбачено такі роботи: розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку; влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів); облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту; реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення, влаштування благоустрою території (знесення аварійних дерев та насадження нових).

Загальна вартість виконання робіт згідно з укладеним договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – 74,8 млн грн.

Вулицю Пилипа Орлика відремонтують до 21 грудня, - ЛКП Львівавтодор

У Львові відновили роботи з реконструкції вулиці Пилипа Орлика

У Львові перекрили частину вул. П. Орлика до 31 грудня (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів