У Львові відновили роботи з реконструкції вулиці Пилипа Орлика

15:23 4 червня 2021 р.

Фото до новини

Ремонтуватимуть ділянку від вулиці Віри, Надії, Любові до будинку № 2.

Проводить реконструкцію підрядна організація ТзОВ «Онур». За інформацією ЛКП «Львівавтодор», станом на сьогодні роботи зосереджені на ділянці від будинку № 2 до міської дитячої лікарні. Тут вже демонтували дорожнє полотно і розпочали прокладати новий водопровід.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«На вул. Пилипа Орлика роботи зосереджені на ділянці від будинку № 2 до міської дитячої лікарні. Коли завершать на цій частині, то перейдуть на ділянку від лікарні до вул. Віри, Надії, Любові. Розділили так для того, щоб забезпечити заїзд до лікарні.

Отож, на ділянці від будинку № 2 до міської дитячої лікарні підрядник вже демонтував тротуарну плитку і старе асфальтобетонне покриття, та завершили демонтаж старих опор освітлення. Також видалено всі старі зелені насадження, які підлягали зрізці відповідно до акту обстеження та проєкту реконструкції. Відзначу, що проєктом передбачено розширення вулиці і облаштування нових паркомісць.

Натомість зараз розпочато роботи з прокладання нового водопроводу», - розповів Олексій Хміль, прессекретар ЛКП «Львівавтодор».

Реконструкція вул. П. Орлика розпочалася у 2020 році. Вартість робіт – 74,8 млн грн.

Проєктом реконструкції передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів і велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика, влаштування підпірної стінки поблизу лікарні, реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання та ін.

Два будиники у Львові рятуватимуть за майже 700 тисяч грн

На Львівщині розпочали ремонт Дороги Єдності вартістю майже 1,5 мільярда

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів