Два будинки у Львові рятуватимуть за майже 700 тисяч грн

11:59 4 червня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про зміни до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік» та «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Пропонуємо виділити з резервного фонду бюджету Львівської МТГ Галицькій районній адміністрації кошти в сумі 657 630,37 грн на «заходи із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у будівлі або споруді житлового призначення за рахунок коштів резервного фонду місцевого бюджету», у тому числі:

Перше. Для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку № 5-А на вул. Героїв Майдану – 362 683,37 грн.

Друге. Для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих конструкційних елементів житлового будинку № 49 на пр. Свободи – 294 947,00 грн», - доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Також виконавчий комітет підтримав рішення про зміни до бюджету Львівської МТГ. Змінами зокрема передбачено схвалення збільшення видатків для департаменту міської агломерації на суму 527 тис. грн. З них на програми соціально-культурних проектів 327 тис грн, і 200 тис грн на програми спортивно-культурних проектів.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів