Зубач запронував Винникам внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ | Новини Львова

Зубач запронував Винникам внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ

16:13 1 червня 2020 р.

  • 0


Фото: ЛМГО «Золота молодь Винник»

Львів закликає до співпраці сусідні міста та села, що, відповідно до рішення уряду, увійшли до складу Львівської ОТГ. Для мешканців Винників все залишиться без змін, адже місто вже давно, фактично, є складовою Львова.

Про це сьогодні, 1 червня, сказав заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

«Для мешканців Винників нічого не зміниться по великому рахунку, тому що треба розуміти, що Винники і так є на сьогоднішній день складовою частиною території Львова. Треба розуміти, що станом на сьогодні, отримання освіти, медицини, культури, інфраструктурні проекти здійснюється за рахунок міського бюджету Львова. Ми проводили аналіз, для розуміння ситуації, і виявили, що минулого року з міського бюджету Львова на утримання Винник було витрачено 132 млн грн. Натомість сплачено податку ПДФО до міського бюджету з цієї території всього 30 млн грн. Фактично, без міста Львова там би робилося набагато менше речей.

З точки зору інтересів мешканця Винників, то мвони тільки зацікавлені в тому, щоби бути частиною Львова. Так, незадоволеними залишаються, очевидно, голова Винників і депутати, які там є, тому що чинне законодавство не передбачає там окремої ради. Проте ми цілком можемо прийняти рішення, щоб організувати внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ таким чином, щоб воно було максимально децентралізоване", — додав посадовець.

Такою є реакція влади міста на сьогоднішнє блокування мешканцями сіл, які за рішенням уряду мають увійти у Львівську ОТГ, більшості трас довкола Львова.

Нагадаємо, Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ.

Додамо, 19 травня 8 громад з 11-ти виступили проти включення їх у Львівську ОТГ. Одна утрималася.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Нові правила для далекобійників у ЄС: що зміниться для водіїв з України

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу