8 громад з 11-ти виступили проти включення їх у Львівську ОТГ. Одна утрималася

16:03 19 травня 2020 р.

Фото до новини

Завтра Кабмін має розглянути рішення про формування Львівської ОТГ. А сьогодні у Львівському пресклубі відбувся круглий стіл представників 11 населених пунктів, які заплановано включити у Львівську ОТГ.


Відео: Львівський пресклуб

Нагадаємо, у круглому столі взяли участь:

 • - Володимир Кульчицький, голова Бірківської сільської ради;
  - Володимир Доманський, голова  Брюховицької селищної ради;
  - Володимир Квурт, міський голова Винників;
  - Ігор Питель, голова Грибовицької сільської ради;
  - Михайло Василина, голова Грядівської сільської ради;
  - Василь Попович, міський голова Дублянів;
  - Іван Захарчук, в.о. голови Лисиничівської сільської ради;
  - Наталія Савочка, керуюча справами Малехівської сільської ради;
 • - Михайло Воєвода, інспектор з благоустрою, депутат Рясне-Руської сільської ради.

Вісім з дев'яти учасників круглого столу однозначно висловилися проти включення їхніх сіл, селищ та містечок у Львівську ОТГ.

Заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, який займається формуванням Львівської ОТГ, нині на брифінгу заявив:

"У Києві кулуарно, таємно, проводяться на урядовому рівні наради, і робиться спроба фактично вихолостити Львівську об'єднану територіальну громаду і я відверто шокований, тому, що обговорюється питання не тільки недолучення до міста Львова навколишніх громад, багато з яких сказали і зголосились, що вони хочуть бути разом з містом Львовом. Стоїть навіть питання, щоби ці громади, які на сьогодні є в складі міста Львова, їх вилучити десь назовні".

За його словами, зокрема лобіюється питання про створення окремо Винниківської та Брюховицької ОТГ.

Докладніше - у відео.

Нагадаємо, за законом, перспективний план об'єднання громад сформувала Львівська обласна адміністрація і подала його на затвердження Кабінету міністрів України. У Львівську ОТГ, згідно з цим планом, має увійти одинадцять громад, які включають 20 населених пунктів.

Планом передбачено формування Львівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) у складі: м. Львова, м. Винники, смт. Брюховичі та смт. Рудно, — які вже зараз входять в адміністративну територію Львова, а також інших населених пунктів: с. Рясне-Руське, с. Бірки, с. Зашків, с. Гряда, с. Грибовичі, с. Малехів, м. Дубляни, с. Лисиничі.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини