ЗСУ потребує «омолодження», - Financial Times

11:57 27 листопада 2023 р.

Фото до новини

Старший науковий співробітник Королівського інституту об'єднаних сил Джек Вотлін вважає, що в ЗСУ цього року було мобілізовано "непропорційно багато чоловіків старшого віку", але зараз потрібні молоді люди, які мають більшу витривалість.

ЗСУ потрібні молодші солдати, тому що нинішній середній вік військових занадто великий, заявляють західні військові експерти на сторінках Financial Times, пише  DailyLviv.com.

Це пов'язано з тим, що "конфлікт перейшов у площину дрібних піхотних боїв у пішому порядку в траншейних системах", які вимагають кращої фізичної форми. При цьому середній вік українських чоловіків, які воюють на фронті і проходять навчання на Заході, становить 30-40 років.

Читайте також: Верховна Рада змінить законодавство про мобілізацію та демобілізацію

Старший науковий співробітник Королівського інституту об'єднаних сил Джек Вотлін вважає, що в ЗСУ цього року було мобілізовано "непропорційно багато чоловіків старшого віку", але зараз потрібні молоді люди, які мають більшу витривалість.

При цьому директор польського аналітичного центру Rochan Consulting Конрад Музика каже, що Україна не може вести з РФ війну на виснаження, оскільки у РФ більше і техніки, і солдатів. Києву потрібні більш підготовлені та треновані війська.

Читайте також: Провал мобілізації в Україні став більшою проблемою, ніж снаряди для війська - секретар комітету ВР

FT наводить оцінку експертів, що в Силах оборони України торік перебували мільйон чоловіків і жінок, включно з територіальною обороною, спецслужбами і прикордонниками, а втрати становили приблизно 70 тис. загиблими і до 120 тис. пораненими. У РФ, за їхніми даними, приблизно 200 тис. загиблими. За даними Генштабу ЗСУ - у РФ понад 300 тисяч загиблих. Водночас за оцінкою головкому ЗСУ Залужного в Україні загинуло 150 тисяч росіян. Росія таких втрат не підтверджувала.

Нагадаємо, комендант Львівської області своїм наказом розширив повноваження працівників ТЦК і СП.


 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів