Журналісти знайшли львів'янку, на яку Медведчук і Козак переписали активи на сотні млн грн: хто вона

11:48 28 лютого 2023 р.

Фото до новини

Журналісти Bihus.Info знайшли жінку, на яку оточення колишнього нардепа Віктора Медведчука записало частки в кількох київських компаніях з активами на сотні мільйонів гривень.


У розмові з журналістами власниця визнала, що була і продовжує бути підставною особою.

Про це йдеться в розслідуванні Максима Опанасенка для Bihus.Info.

Йдеться про 62-річну Ольгу Куць зі Львова. Жінка значиться бенефіціаркою низки фірм, які, в свою чергу, володіють дорогою землею і нерухомістю в Києві.

Так, наприклад, Куць є кінцевою бенефіціаркою компанії “Істбуд”, на яку оформлено майже гектар землі на бульварі Дружби народів з цільовим призначення “для будівництва готельно-офісного будинку”, орієнтовною вартістю у 160 мільйонів гривень.

Куць також є бенефіціаркою фірми “Таун Ленд Компані” – замовниці будівництва житлового комплексу “Поетика” в Києві. На фірму зараз оформлені недобуди (в реєстрі нерухомості так і вказано: компанія володіє низкою об’єктів незавершеного будівництва за адресою, де зводять ЖК).

Жінка також є співвласницею компанії “Промтек”, у розпорядженні якої перебуває понад гектар землі на київській Борщагівці – під будівництво культурно-розважального комплексу.

Компанії, в яких Куць значиться власницею найбільших часток, виявилися пов’язаними з будівельним бізнесом обраного від “ОПЗЖ” нардепа Вадима Столара. Частку в бізнесі Столара, за інформацією журналістів Bihus.Info, у 2020-му придбали Віктор Медведчук та його близький соратник, а нині біглий екснардеп Тарас Козак. Безпосередньо Медведчук і Козак серед офіційних партнерів Столара так і не з’явилися, але саме тоді співвласницею згаданих компаній стала Ольга Куць.

Тож, журналісти припустили, що за Куць насправді може ховатися саме оточення Медведчука, приховуючи цінні активи від можливих арештів. 

Під час розмови з Ольгою Куць  з’ясувалося, що раніше вона працювала в кількох львівських фірмах, пов’язаних з родиною Тараса Козака. Щобільше, жінка визнала, що не є реальною власницею київських компаній, а, працюючи на підприємстві брата Козака, просто підписала довіреність.

Також Куць заявила, що не отримувала і не отримує ніяких коштів від діяльності цих фірм і залюбки позбулася б цих активів “прямо сьогодні”.

За словами жінки, до неї ще не зверталися правоохоронці. Відтак, команда Bihus.Info вже підготувала низку заяв та звернень в силові органи щодо необхідності детальнішого розслідування і подальшого арешту активів, що можуть бути пов’язані з Медведчуком та Козаком.

Нагадаємо, раніше журналісти Bihus.Info розповідали про те, що бізнес-партнер очільника Офісу Президента Андрія Єрмака Артем Колюбаєв з 2019 року почав активно входити в пов’язані зі Столаром та Медведчуком компанії як співзасновника. Цікаво, що причетним він був і до діяльності згаданої вище “Таун Ленд Компані”, бенефіціаркою якої значиться Куць. 

СБУ у Столара шукає гроші Медведчука і Козака

Медведчук, Козак, Деркач, Кузьмін - уже не нардепи: як проголосували їхні колеги у ВР

Зеленський позбавив громадянства Віктора Медведчука, Тараса Козака, Рената Кузьміна, Андрія Деркача - ЗМІ

Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, - Єрмак (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів