Жукровський дозволив Рожнятовському повикидати поганих працівників юстиції через вікна

14:08 22 жовтня 2015 р.

Найгіршу службу юстиції у Львівській області очолив Андрій Рожнятовський.

Про це сьогодні, 22 жовтня, під час прес-конференції на тему «Скільки коштують посади в органах юстиціі?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

- Він пройшов конкурс, пройшов стажування і минулого тижня призначений заступником начальника і виконувачем обов’язків начальника Франківського відділу виконавчої служби Львова, - каже Ярослав Жукровський.

За його словами, він запропонував Андрієві Рожнятовському зробити цей відділ пілотно-показовим відділом у Львівській області. Йому дозволено звільняти всіх працівників, якщо в цьому є потреба. І набрати тих, хто буде працювати, забезпечувати виконання судових рішень та нормальне ставлення до людей.

- До моменту, поки ми не знайдемо нового начальника, я сказав: «Андрію Миколайовичу, маєте перевернути з ніг на голову виконавчу службу. Люди будуть скаржитися, я буду розуміти, що ви не на своєму місці. Якщо маєте бачення, що окремих виконавців треба через вікна викидати – я вам дозволяю", - каже начальник обласної юстиції.

За словами Ярослава Жукровського, попереднього начальника звільняли дуже довго і важко.
- Попереднього начальника цієї служби пана Солтиса я звільнив. Він довго ховася від мене по лікарняних, оскаржував догани, які я накладав. Але я відстояв свою позицію, і людина, яка займалася пияцтвом і дурницями на роботі, пішов у центр зайнятості, шукати кращої долі, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:42 15 квітня 2021 р.

Земля горить під ногами військовослужбовців Росії біля кордону з Україною

Масштабні пожежі охопили кілька сіл у Воронезькій області Росії. Серед них суттєво постраждала і Маслівка, куди країна-агресор масово стягувала свою військову техніку.

Рубрика: Ситуації

13:14 15 квітня 2021 р.

Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу