Зеленський попередив увесь світ, що росіяни підірвуть Запорізьку АЕС

12:37 22 червня 2023 р.

Фото до новини

Президент Володимир Зеленський - після доповіді розвідки та СБУ - записав відеозвернення, в якому повідомив, що Росія підготувала терористичний акт на Запорізькій АЕС з викидом радіації.

Про це повідомило Офіційне інтернет-представництво Президента України, пише Dailylviv.com.

"Росія використовує Запорізьку атомну станцію як елемент у своїй агресії. Окупує станцію. Прикриває нею обстріли сусідніх міст. Тримає там зброю та військових.

Зараз наша розвідка отримала інформацію про те, що Росія розглядає сценарій терористичного акту на Запорізькій атомній станції. Терористичного акту з викидом радіації. Вони все підготували для цього. 

На жаль, уже неодноразово мені доводилося нагадувати, що радіація не знає державних кордонів і те, по кому вона вдарить, визначається лише напрямком вітру.

Ми передаємо всю наявну інформацію нашим партнерам – кожному у світі. Усі докази. Європа, Америка, Китай, Бразилія, Індія, арабський світ, Африка – усі країни, абсолютно всі мають це знати. Міжнародні організації. Усі. 

Жодних терактів на атомних станцій ніколи, ніде не повинно бути. Цього разу не має бути як із Каховкою: світ попереджено, отже, світ може і повинен діяти", - сказав Володимир Зеленський.

У найближчі години Росія готує удар по Запорізькій АЕС - ГУР

Через російськіі обстріли Запорізька АЕС повністю знеструмлена і перейшла в режим блекауту, - Енергоатом

Росія перепід'єднує ЗАЕС до окупованих нею територій України

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів