Завтра розпочнуть он-лайн співбесіди на керівні посади в органах юстиції Львівщини

22:40 4 листопада 2015 р.

5 листопада 2015 р. о 14 год розпочнуться співбесіди кандидатів на керівні посади у відділи державних виконавчих служб та реєстраційних служб районів Львівської області.

Про це інформує прес-служба головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Під час відкритих співбесід будь-яка особа через мережу фейсбук на сторінці головного територіального управління юстиції у Львівській області зможе поставити запитання чи викласти факти, які стосуються кандидатів на відповідні посади. Громадські активісти та журналісти зможуть бути присутніми під час проведення відповідних конкурсних співбесід, а також - ознайомитись із письмовими роботами претендентів на керівні посади на веб-сайті управління.

Першими співбесіди проходитимуть кандидати на посади начальників відділів виконавчих служб Дрогобицького, Буського, Бориславського, Жидачівського, Золочівського, Миколаївського, Новороздільського, Перемишлянського, Радехівського та Стрийського управлінь юстиції.

Як зазначив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, проведення конкурсів у режимі онлайн сприятиме відкритому добору якісних кадрів, реальному оновленню системи органів юстиції. Ті підходи, які колись існували і полягали у купівлі посад чи телефонних рекомендацій однозначно неприйнятні. Основні критерії для нових начальників – чітке бачення перезавантаження органів юстиції, професіоналізм і мотивація впроваджувати реформи Мін'юсту.

"Діючі начальники щодо яких є численні скарги громадян, у яких - низькі показники ефективності роботи чи які не знають елемантарних норм Конституції чи законів України – пряма дорога у центри зайнятості. Ми будемо проводити стільки конкурсів, поки не знайдемо достатньо прогресивних і адекватних фахівців" - каже Жукровський.

Загалом конкурсна комісія має прийняти рішення стосовно 57 вакантних посад. Заяви про участь у конкурсі подали більше 100 претендентів. Наступного тижня будуть проведені співбесіди із кандидатами на посади начальників чотирьох районних управлінь юстиції за участю заступника Міністра юстиції України Гії Гецадзе.

 


   

dailylviv.com

До теми

15:18 7 травня 2021 р.

Тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами

У зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття дороги на вул. Хуторівка перед виїздом на вул. Стрийську, 10 травня тролейбусний маршрут №23 курсуватиме зі змінами.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу