Замінено 25 начальників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки

07:29 14 липня 2023 р.

Фото до новини

Поранені бойові офіцери у ТЦК посилять мобілізацію, а до кінця року зроблять звірку електронного реєстру військовозобов’язаних з іншими державними електронними реєстрами.

Очікується, що поранені бойові офіцери, які очолять ТЦК, збільшать кількість мобілізованих до війська, а незаконні «відстрочки» надані хабарниками будуть скасовані. Про це повідомляє Ukrainian Military Pages, пише Dailylviv.com.

За словами першого заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Олександра Павлюка наразі з різних причин вже замінено 25 начальників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Зокрема, посади позбувся й всім відомий керівник Одеського обласного ТЦК Євген Борисов, який, за інформацією ДБР, за винагороду давав підлеглим вказівку не призивати тих чи інших осіб.

Наказом Головкома ЗСУ Валерія Залужного керівником Одеського ОТЦК та СП призначено одного з найкращих командирів бойових бригад. Відтепер військовозобов'язаних, які завдяки корупційним оборудкам отримали незаконні переваги, очікує мобілізація на загальних підставах або, як на Хмельниччині — кримінальна відповідальність.

До відповідальності також мають притягнути й тих хто за винагороду давав можливість уникати призову. Для цього спеціальна комісія зі залученням НАЗК, ДБР, СБУ і Нацполіції, наразі проводить перевірки діяльності та відповідності способу життя всіх очільників ТЦК та СП.

Крім того, до кінця року планується здійснити масштабну звірку електронного реєстру військовозобов’язаних з іншими державними електронними реєстрами, що дозволить виявити громадян, які ухиляються від військового обліку.

Статус УБД добровольцям надаватиме міжвідомча комісія Мінветеранів

У держадміністраціях будуть утворені окремі структурні підрозділи з питань ветеранської політики

В Україні може з'явитися нова спеціальність - фахівець зі супроводу ветерана

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів