За Україну загинули ще двоє канадців

00:14 2 травня 2023 р.

Фото до новини

Обидва загиблих служили в Інтернаціональному легіоні, прикріпленому до 92-ї механізованої бригади.

Двоє канадських бійців, 27-річний Кайл Портер і 21-річний Коул Зеленко, загинули під час бойових дій поблизу українського міста Бахмут, повідомляє канадський телеканал CBC News. Про це написало Радіо Свобода, інформує Dailylviv.com

Обоє загиблих служили в Інтернаціональному легіоні, прикріпленому до 92-ї механізованої бригади.

Портер спілкувався з CBC News за кілька днів до своєї смерті. «Перший раз це була м’ясорубка, і я не очікую, що цього разу буде краще», – так написав він про свій досвід біля Бахмута.

Їхній командир, боєць Іноземного легіону з позивним «Дантист», розповів, що 26 квітня близько 18:00 двоє канадців перебували в складі підрозділу, який мав завдання утримувати важливий шлях постачання до Бахмута. Командир сказав, що цей підрозділ зазнав інтенсивного артилерійського вогню з боку російських військ. За його словами, Портер, Зеленко та ще щонайменше троє українських військових шукали укриття в укріпленому бункері, але бункер зазнав прямого влучання, всі загинули.

«Вони обоє дуже пишалися тим, що робили. Ми були як сімʼя. Я ніби втратив своїх братів», – сказав командир.

Кайл Портер і Коул Зеленко раніше служили в збройних силах Канади, але залишили свою армію перед тим, як записатися воювати в Україні.

За неофіційними підрахунками CBC News, Портер і Зеленко стали четвертим і п’ятим канадцями, які загинули у війні з моменту повномасштабного вторгнення Росії в лютому 2022 року.

Легендарний канадський снайпер завтра перетне польсько-український кордон, щоб воювати з рф

У боях під Бахмутом загинув 35-річний варшав'янин Даніель Штібер

Спецпризначенцю ВМС США, який загинув за Україну, завтра у Львові віддадуть останні військові почесті

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів