За львівськими маршрутками можна буде спостерігати он-лайн хоч з Берліна, Лондона чи Москви

14:27 13 вересня 2013 р.

  • 0

Першими в «систему стеження» потраплять такі маршрути у Львові: 33, 41, 3а, 42 і 53.

Через майже два роки з часу запровадження транспортної реформи львівські перевізники, нарешті, погодились на те, щоб за рухом автобусів пасажири могли спостерігати в режимі реального часу. Щоправда, поки що лише за п’ятьма маршрутами. 

Сервіс працюватиме на сайті eway.in.ua, а також матиме мобільну версію для Android. Дату запуску сервісу ще не оголошують. Наразі працівники сайту Easyway допрацьовують юридичні та технічні питання. 

«Йдеться про он-лайн-сервіс на базі сайту eway.in.ua. Зайшовши на цей сайт, ви зможете побачити - де конкретно є кожен автобус і розрахувати - скільки приблизно часу вам доведеться на нього чекати на зупинці. Також ми розробимо мобільну версію сервісу, яка працюватиме на платформі Android», – розповідає Антон Шишкін, представник сайту eway.in.ua в Західній Україні. 

Однак дати запровадження сервісу не називають: перевізники бояться, що «система стеження» обернеться проти них градом скарг за недотримання графіків. Крім того, таке стеження  за громадським транспортом нараз технічно неможливе.

 «Проблема в тому, що коли Львівська міська рада зобов’язала перевізників обладнати автобуси системами GPS-стеження, то не розробила технічного завдання, які саме функції має виконувати пристрій. Тож кожен з п’яти перевізників отримав свою окрему систему,  яка продукувала саме ту інформацію, що потрібна йому. Зараз нам потрібно їх усіх об’єднати, а це технічно доволі складно. Окрім цього, перевізники стурбовані тим, як сприймуть проект мешканці і чи не побільшає скарг на недотримання графіку і т. д. Тож поки що ми погодили лише по одному маршруту від кожного перевізника. А далі поступово будемо додавати. Головне, що є принципова згода всіх перевізників», - підсумовує Антон Шишкін. 

Першими в он-лайн потраплять такі маршрути: 33, 41, 3а, 42 і 53. Перевізники відібрали їх самостійно. Подібні системи спостереження за рухом автобусів в мережі інтернет вже працюють у Тернополі і Луцьку.

Коментарі(0)

До теми

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Спортивні бази Львівщини готові відкритися у другій половині червня

У Львові працюють моніторингові групи: порушників штрафуватимуть на 17-34 тис грн (відео)

Денис Шмигаль провів нараду щодо ситуації із Covid-19 у Львові та Львівській області

Кількість нових хворих на Covid зростає сім днів поспіль, - МОЗ

ВООЗ дала нові рекомендації із захисту від коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу