З урядового законопроєкту про мобілізацію вилучать антиконституційні положення

15:45 4 січня 2024 р.

Фото до новини

Законопроєкт про мобілізацію, запропонований Кабінетом Міністрів, буде ретельно обговорений в комітеті ВР з національної безпеки впродовж наступних трьох днів.

Комітет з національної безпеки розпочав обговорення законопроекту щодо посилення мобілізації, пише DailyLviv.com. Як уже було повідомлено, участь у засіданні парламентського комітету взяли Валерій Залужний та Рустем Умєров, які наголосили, що посилення мобілізації має визначальне значення у воєнний час, оскільки від цього залежить здатність країни захищати свою територію. «Не буде посилення - нема кому буде боронити державу», – сказали вони. Вони підкреслили готовність до внесення змін у законопроєкт, зокрема вилучення антиконституційних положень та удосконалення тексту документа.

Планується, що урядовий законопроєкт про мобілізацію буде ретельно обговорений в комітеті з національної безпеки впродовж наступних трьох днів. 

Читайте також: ІТівці звернулися до ВР з проханням вилучити з нового закону про мобілізацію п'ять найбільш критичних ризиків

Нагадаємо, що 8 січня є останнім строком для подання альтернативних законопроєктів, після чого комітет має ухвалити свої рекомендації для Верховної Ради.

В рамках цих рекомендацій може бути запропоновано відхилити всі інші законопроєкти, прийняти один з них або створити новий, спираючись на найкращі аспекти запропонованих версій. Такий законопроєкт може бути представлений Раді для першого читання.

Читайте також: За ухилення від мобілізації відкрито 9000 кримінальних справ - Клименко

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів