Виконком Львівської міськради відкликав дозвіл споруджувати багатоповерхівку (+відео)

12:55 10 липня 2016 р.


Фото: varta1.com

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про скасування містобудівних умов та обмежень щодо забудови земельної ділянки на перехресті вулиць Варшавської й Соснової.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Відтак, міське управління архітектури повинне у повідомити про це рішення інспекцію архбудконтролю, а також Шевченківську районну адміністрацію. Остання, своєю чергою, має скасувати дозвіл на відкриття будівельного майданчика. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу:

«Це безпрецедентна ситуація, яку ми сьогодні отримали в місті, коли забудовник, не маючи технічних умов, розуміючи напругу, яка виникає в громадськості, не зважаючи на документи, вважає, що він може робити, що хоче. Цього не буде.

Я би хотів, щоб підняли ухвали, які я ветував, стенограми, щоб бачити, хто проштовхував це питання, інформацію, як вже почали продавати квартири у будинку, який ще не був збудований. Хочу звернутись до львів’ян, щоб вони були критично обережні, щоб звертали увагу на дозвільні документи і легітимність самого будівництва. 

Щоб не було біди, коли люди платять кошти, а їх витрачають не за призначенням, і потім людей роблять заручниками процесу. Треба, щоб Інспекція архбудконтролю негайно прийняла усі рішення, щоб Шевченківська адміністрація також прийняла усі рішення, і ми разом з людьми забезпечили порядок. Думаю, що правоохоронні органи також повинні, маючи весь цей пакет документів, бути більш активними».

Як інформував «ЩЛ», на перехресті вулиць Варшавської й Соснової у Львові протестують проти забудови.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу