Виконком ЛМР створив для збереження Цитаделі робочу групу

12:30 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: galinfo.com.ua

Виконавчий комітет ЛМР ухвалив сьогодні, 26 січня, рішення «Про робочу групу для опрацювання концепції інтегрованого розвитку та збереження ландшафтного комплексу «Цитадель».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління архітектури і урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський пояснив: «Йдеться про містобудівні дослідження, які би дали розуміння, що робити з таким парковим комплексом в центральній частині міста. Ми не можемо без інтегрованого підходу розробити якусь стратегію розвитку цієї дільниці. Слід провести ряд конференцій, провести містобудівельні дослідження, запросити різних експертів, підняти історичні шари, щоб розуміти, що робити. Бо є чимало звернень, є об’єкти нерухомості. Маєм намір це питання закінчити цього року».

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко запевнив: «Це є перший крок до концепції інтегрованого розвитку Цитаделі. Тому що, дійсно, є чимало в першу чергу історичних, архітектурних та різних викликів. Тому завдання цієї групи – сформувати таку відкриту дискусію, аби напрацювати максимально всі інструменти для збереження Цитаделі, як ключового об’єкту для міста Львова».

У рішенні виконавчого комітету йдеться: «До складу робочої групи входять представники провідних галузей міста, які мають значення для розвитку даної території Львова (науковці, громадські діячі та представники Львівської міської ради). Кількість членів робочої групи може збільшуватись, але не повинна перевищувати 25 осіб».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини