Виконком ЛМР пропонує віддати Середмістя Львова лише пішоходам і паркінгам

20:12 7 квітня 2014 р.


Фото: gals-tour.lviv.ua

Як повідомляє сьогодні, 7 квітня, прес-служба міської ради, її виконком прийняв у понеділок рішення про внесення змін до «Схеми організації руху транспорту та пішоходів».

Сьогодні, 7 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету ЛМР, на якому було прийнято рішення «Про погодження проекту внесення змін до «Схеми організації руху транспорту і пішоходів у центральній частині м. Львова з пропозиціями по створенню пішохідних зон», проект якої розробило ДП ДІПМ «Містопроект». Директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів пояснив:

«Йдеться про внесення змін до Схеми організації руху транспорту в центральній частині міста Львова та створення пішохідної зони, обмеженої проспектом Свободи й вулицями Торговою, Гоголя, Підвальною та площами Митною, Соборною й  Галицькою. Проект розроблений у 1998 році, але в місті пройшли зміни – збільшення кількості автомобілів, формування концепції пішохідної зони.

Тому постала потреба розробити деталі цього проекту і винести на погодження виконавчого комітету.  Суть полягає в тому, що Середмістя пропонується для пішохідного руху, а також формування місць для паркування, в тому числі, на вулиці Валовій.

Також ми вводимо такі поняття, як боларди, які обмежують заїзди на пл. Ринок. Залишається тільки проїзд для громадського транспорту, зберігаючи пішохідну зону».

Схема організації дорожнього і пішохідного руху в центральній частині Львова була розроблена ще у 1998 році. Частина закладених у ній рішень вже реалізовані, деякі – неактуальні, також з’явились і нові пропозиції та підходи, розроблені нові проектна та містобудівна документації. З модернізацією міста, розвитком велосипедної мережі та пішохідних зон, зростанням кількості туристів у центральній частині міста виникла потреба внести зміни в цей проект, який було розроблено 16 років тому.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу