Вулицю Стуса обіцяють «залатати» до кінця дня

11:48 4 жовтня 2016 р.


Фото: зі сторінки Ігоря Зінкевича в інтернет-мережі «Facebook»

Старий колектор не впорався з потоками води.

Прес-служба міськради поширила сьогодні, 4 жовтня, коментар керівника ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези з приводу ситуації, яка виникла із вантажівкою на вулиці Стуса. За його словами, старий колектор не впорався з потоками води й це призвело до того, що вирвало кришку каналізаційного люка, відтак, вантажівка провалилась туди колесом.

Олег Береза також пояснив: «Зараз тривають роботи щодо нового колектора, на сьогодні вони незавершені». Повинні зробити це до кінця року, а до того часу будемо по черзі робити окремі ділянки, де паралельно працюватимуть новий і старий колектори». 

Керівник «Львівавтодор» також запевнив, що до кінця дня компанія-підрядник «Онур» та ЛМКП «Львівводоканал» ліквідують наслідки власним коштом. Як інформував «ЩЛ», на вулиці Стуса провалилася під асфальт вантажівка.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу