Частину вулиці Хмельницького у Львові планують відкрити до 12 листопада (відео, оновлено)

15:42 29 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У нашому місті триває заміна колій вздовж трамвайного маршруту №6.

«У Львові тривають роботи з реконструкції вулиць зі заміною колій вздовж трамвайного маршруту №6», – повідомили сьогодні, 29 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Інженер компанії «Онур» Олександр Добоні розповів:

«Тривають роботи по влаштуванню дорожнього одягу на перехресті вулиці Замарстинівської й Гайдамацької. І паралельно тривають роботи з влаштування трамвайних плит та дорожнього одягу на вулиці Хмельницького від вулиці Промислової до вулиці Шкільної.

Цю ділянку від вулиці Промислової до вулиці Шкільної ми плануємо відкрити до 12 листопада для руху транспорту, а перехрестя Замарстинівської Гайдамацької – до 30 листопада, ділянку від вулиці Шкільної до перехрестя плануємо відкрити до кінця року.  Під час ремонту виникають труднощі, адже це стара частина міста, тут дуже багато мереж, яких не було в проекті, які не були нанесені на карту.

Тут дуже багато знайшли комунікацій, яких не мало бути, наприклад, недіючі колектори, які в двох місцях переходили через дорогу. Довелось виконувати дуже багато робіт, які затримували нас в часі».

Своєю чергою, директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза розповів: «На вулиці Гайдамацькій ремонтники закінчили роботи з заміни аварійного колектора. Роботи на вулиці Гайдамацькій затягнулися через заміну старого колектора на новий. Колектор залягає на глибині три метри, його довжина – близько 400 метрів. Роботи на вулиці Промисловій вже закінчені».

Раніше в прес-службі міської ради вже повідомили сьогодні, 29 жовтня, «Щоденному Львову» таке: 

«Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий оглянув виконання робіт на перехресті вулиць Замарстинівської й Гайдамацької, де він зазначив:

«На Покрови ми відкривали вулицю Промислову до вулиці Богдана Хмельницького. Плануємо до 13-14 листопада відкрити вулицю Богдана Хмельницького до вулиці Шкільної.

А цей вузол надзвичайно складний, бо тут перехрестя Гайдамацької, Замарстинівської. Частина робіт буде виконана до кінця листопада, а весь об’єм має бути закінчений цього року.

Буде відновлено рух трамваю №4 – це важливо для мешканців, які користуються трамваєм. Роботи складні, бо повністю є заміна усіх мереж, всіх комунікацій, заново кладемо основу, безшумні плити, повністю заміна усіх хідників.

Цей район насправді буде мати друге дихання, бо він завжди був закинутий, тут була важка ситуація. Я переконаний, що ці інвестиції в інфраструктуру дадуть нове життя, що сприятиме створенню тут нових робочих місць, район буде привабливий. Близько доїхати до центральної частини міста, пішки пройти, трамваєм проїхати. Це дуже вигідно. 

Однозначно, що ми будемо збільшувати кількість трамваїв, які ми будемо закуповувати. Зараз акцептується тендер за кошти Європейського банку, а також є фінансування держави. Це є сім трамваїв, які має зробити «Електрон» і наступного року ми їх отримаємо.

Я переконаний, що у бюджеті на наступний рік ми також будемо закладати кошти і буде співфінансування. Верховна Рада, коли буде формувати бюджет на 2016 рік, буде виділяти кошти на закупівлю електротранспорту для українських міст. Робочі місця, новий транспорт, престиж, що є наше, львівське – тому для мене це надзвичайно вигідно. Так, як і тролейбуси, електробуси. Електротранспорт у нас буде у пріоритеті, бо це екологія, здоров’я людей і по ціні дешевше». 

У прес-службі міської ради  повідомили також сьогодні, 29 жовтня, «Щоденному Львову»:

«На вулиці Гайдамацькій ремонтники закінчили роботи з заміни аварійного колектора та приступили до облаштування дорожнього полотна. Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза розповів: «Роботи на вулиці Гайдамацькій затягнулися через заміну старого колектора на новий. Колектор залягає на глибині три метри, його довжина – близько 400 метрів. Вже розпочали облаштовувати дорожнє полотна. Плануємо, що до кінця року роботи вдасться завершити. На вулиці Богдана Хмельницького вже закінчили всі роботи з заміни комунікацій. Там вже тривають роботи з бетонування та влаштування дорожніх плит. Роботи на вулиці Промисловій вже закінчені».

Нагадаємо, 12 березня на ремонт закрили частину вулиці Промислової на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького. Далі – вулицю Богдана Хмельницького на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Гайдамацької і вулиці Гайдамацьку. 

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 кілометра.  Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6». 

dailylviv.com

До теми

18:27 1 березня 2021 р.

Мешканці кварталу Каліча Гора просять Садового ветувати забудову в історичному ареалі. Список депутатів, які підтримали новобуд

Мешканці кварталу Каліча Гора вдруге звертаються до міського голови Львова Андрія Садового з проханням вдруге накласти вето на ухвалу про розроблення детального плану території у районі Мартовича-Григоровича-Дудаєва.

Рубрика: Ситуації

13:10 1 березня 2021 р.

У ПП "Шегині" вперше онлайн показали, як пішоходи проходять контроль у час карантину (відео)

Сьогодні, 1 березня, західне регіональне управління Держприкордонслужби України продемонструвало онлайн особливості пропуску пішоходів через українсько-польський кордон під час дії карантинних обмежень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу