Враження, що впала бомба: у Львові зруйновано колектор, який не ремонтували 150 років,- Садовий

18:51 30 червня 2021 р.

На вул. Винниченка тривають аварійні роботи на каналізаційному колекторі. Міський голова Львова Андрій Садовий провів робочу нараду на місці аварії із залученням усіх комунальних служб міста і представників патрульної поліції.

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», 23 червня на перетині вул. Кривоноса та вул. Винниченка трапилося руйнування конструкційних елементів каналізаційного колодязя та загальноплавного каналізаційного колектора. Ремонтні роботи триватимуть приблизно три тижні. Для оптимізації руху транспорту вул. Кривоноса зроблять двосторонньою, пише Dailylviv.

«Колектор, який зазнав руйнування, має більше 150 років і пролягає на глибині 9,5 метрів. Відповідно, нам довелося залучити підрядну організацію, яка має спецтехніку для ремонту колодязів на такій глибині.

У п’ятницю, на позаплановому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, було доручено «Львівводоканалу» розробити проектно-кошторисну документацію на проведення невідкладних аварійних робіт. Для виконання робіт залучено підрядну організацію ТзОВ «Онур». Вартість робіт буде відома після розроблення проектно-кошторисної документації.

Зараз тривають роботи із стабілізації ситуації із колектором та відводом стічної води з району вулиць Кривоноса-Винниченка. Відповідно вул. Винниченка перекрита для руху автомобілів від вул. Кривоноса до вул. Лисенка», - повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Як наголосив мер Львова Андрій Садовий, для забезпечення організації руху транспорту вул. Кривоноса зроблять двосторонньою. Відповідні дорожні знаки вже встановлюють.

«За час моєї роботи як міського голови, такого провалля я ще не бачив. Враження, що впала бомба. Фактично через газову корозію утворилася пустота об’ємом 70 м3, і камера, куди сходяться три колектори, просто була зруйнована. А цьому колектору більше 100 років. Приступили до роботи негайно, забрали весь ґрунт і від завтра починають монтувати бетонні конструкції, щоб все укріпити. Але весь цей бетон, який залиють, має два тижні відстоятися. Тому мінімум три тижні вул. Винниченка буде перекрита.

Відповідно, зараз наше завдання організувати якісний рух для транспорту. Ми прийняли рішення вул. Кривоноса зробити головною, двосторонньою. Таким чином зможемо мінімізувати проблеми для транспорту, тим паче що вул. Підвальна є проїзною для громадського транспорту. Отож, роботи ведуться. Усі необхідні рішення прийняті», - повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Провал та залом колектора на вул. Винниченка у Львові: розпочали аварійні роботи

Бухгалтерка комунального підприємства на Львівщині три роки крала гроші

dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу