Військовослуцжбовці навчального центру в Старичах переселяються до нових казарм

18:10 26 грудня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

У 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в селищі Старичі на Львівщині відбулася презентація масштабного проекту з нарощування казармено-житлового фонду.

Заступник начальника 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного по роботі з особовим складом, підполковник Володимир Безбородов, поінформував під час брифінгу: «Керівництво академії ініціювало втілення ідеї щодо відновлення казарм ще до початку АТО. З початком підготовки у нашому центрі військових спеціалістів за багатьма спеціальностями відразу ж постала проблема з розміщенням особового складу, зокрема викладачів, інструкторів, обслуговуючого персоналу й, звісно, самих курсантів. Спершу нас виручали наметові містечка, однак з часом ми зрозуміли, що для успішного навчання необхідно створити належні побутові умови. Саме тому ми поставили собі за мету амбітне завдання – якомога швидше переселити людей до стаціонарних казарм, — наголосив офіцер».

Володимир Безбородов продемонстрував журналістам будівлю, яка десять років стояла на «консервації», й розповів: «Щоб привести тут все до ладу, оборонному відомству довелося вкласти майже 12,5 млн. гривень та найняти підрядну організацію. Як бачите, ці кошти витрачені недарма – повністю замінені покрівля, вікна, усі комунікації, проведено капітальний ремонт приміщень всередині, а також відновлено фасад. Тут передбачено облаштування кімнат для командирського складу, класи підготовки, шістнадцяти кімнат особистої гігієни тощо. Загалом, ми сподіваємось, що тут доволі комфортно розмістяться близько восьмиста військовослужбовців Центру, які забезпечують навчальний процес». 

Журналістам також представили ще один цікавий варіант вирішення житлової проблеми військовослужбовців – збірно-щитову казарму кубрикового типу. За словами начальника Яворівської КЕЧ, підполковника Федіра Савицького, це перша за 25 років казарма в Збройних Силах України, яку були зведено коштом оборонного відомства без залучення зовнішнього фінансування та волонтерів, а до кінця року планується запустити в експлуатацію ще одну таку казарму.

Ця споруда, до слова, фактично відповідає стандартам проживання військовослужбовців армій країн НАТО. В цих будівлях проживатимуть військовослужбовці перемінного складу, які приїжджатимуть на навчання. До слова, всередині є все необхідне для повноцінного відпочинку курсантів після важкого та насиченого дня.

На інших ділянках 184-го навчального центру також уже розпочалося та активно триває зведення ще кількох споруд казармено-житлового фонду. Заступник начальника центру, підполковник Сергій Кожухівський, розповів: «Наступного року буде зведено ще одну чотириповерхову казарму. Окрім того, до завершення опалювального сезону плануємо ввести в експлуатацію ще декілька об’єктів, що зараз зводяться на нашій території. Таким чином, у 2017-му ми плануємо суттєво наростити наш казармено-житловий фонд» 

Щодо наметових містечок, то, за словами підполковника Сергія Кожухівського, намети залишиться лише у якості елементу польового вишколу українських воїнів. Про це повідомили сьогодні, 26 грудня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж зі Старичів.

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу