Військові зі Львівського гарнізону вшанували героїв

18:00 22 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: mil.gov.ua

На Личаківському цвинтарі відбувся чин екуменічної панахиди за всіма, хто віддали свої життя в боротьбі за Українську державу.

У прес-службі міністерства оборони повідомили понеділок: «Сьогодні, 22 січня, в Україні відзначається День Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки. З цієї нагоди військовослужбовці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Львівського гарнізону, спільно із представниками влади та органів місцевого самоврядування міста та області, а також місцевими мешканцями й громадою міста взяли участь в урочистих заходах».

«Урочистості розпочалися на Личаківському цвинтарі з покладання квітів та запаленням лампадок на могилах героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули, захищаючи Україну в ході проведення Антитерористичної операції на сході нашої країни. Учасники заходу віддали шану сучасним героям — полеглим учасникам проведення Антитерористичної операції. А на завершення відбувся чин екуменічної панахиди за всіма, хто віддав своє життя в боротьбі за Українську державу. Проведення урочистих заходів забезпечили військовослужбовці роти почесної варти та військового оркестру Національної академії сухопутних військ», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони та опублікували фоторепортаж зі Львова.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів