Військові та аграрії на Львівщині отримають по 11 мільйонів гривень

15:32 2 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: unian.ua

У вівторок, 1 березня, Львівська обласна рада прийняла Програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області. За це рішення проголосували 57 депутатів.

Відповідно прийнятої вчора програми, з обласного бюджету передбачено 11 мільйонів гривень на матеріально-технічне забезпечення військових частин Збройних Сил України, дислокованих на Львівщині, Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, Військово-медичного клінічного центру міністерства оборони, військових частин Державної прикордонної служби, Нацгіональної вардії, батальйону поліції спеціального призначення «Львів», Львівських обласних військового комісаріату та управлінь СБУ й Національної поліції, а також мобільного військового госпіталю Військово-медичного клінічного центру Міноборони Окрім того, депутати затвердили Програму протидії тероризму у Львівській області, Програму підтримки органів та установ Державної пенітенціарної служби області та Програму профілактики та протидії злочинності у Львівській області «Безпечна Львівщина».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«У 2016 році на підтримку аграріїв Львівщини скерують 11 мільйонів гривень.   За словами директора департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Наталії Хмиз, кошти виділили в рамках Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

Наталія Хмиз зазначила: «Гроші спрямуємо на часткове відшкодування сільськогосподарським виробникам відсотків за кредитами, на фінансову допомоги у вигляді пільгових кредитів, а також на заходи зі збереження і відтворення родючості ґрунтів». 

З Комплексною програмою можна ознайомитись на сайті Львівської обласної державної адміністрації на сторінці департаменту агропромислового розвитку в розділі Програми за наступним посиланням: http://loda.gov.ua/agr_prohramy».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів