Вертолітники зі Львівщини знову вирушили в ДРК

16:48 3 грудня 2019 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

До Африки відбули понад дві сотні військовослужбовців 18-го вертолітного загону.

Про це повідомили у вівторок, 3 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що сьогодні відбулися урочисті проводи 11-ї ротації особового складу 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України, що виконує завдання у складі місії ООН в Демократичній Республіці Конго. Відтак, у Новому Калинові, що на Самбірщині, відбулось урочисте шикування українських військовослужбовців, які замінять військових попередньої ротації, які виконавши свою миротворчу місію, незабаром повернуться на Батьківщину.

За словами полковника Мухаммеда Аланбаєва, кожен із військовослужбовців 11-ї ротації пройшов ретельний відбір і своїм вмінням та сумлінністю виборов право представляти нашу державу на далекому африканському континенті. Після тривалої підготовки та відбору особового складу були визначені кандидати і призначені наказом у склад 18-го окремого вертолітного загону.

Загалом до Республіки Конго відправляються 250 військовослужбовців, які отримали усі необхідні вакцини. Ця ротація триватиме шість місяців, завдання миротворців - військова підтримка місії вертольотами Мі-8 та Мі-24, підтримка наземних миротворчих сил, демонстрація сили, здійснення транспортих перевезень, зокрема вантажів та доставка представників МІсії ООН для виконання різних завдань. В урочистих проводах взяли участь представники командування армійської авіації, військової частини, органів місцевої влади, рідні і близькі миротворців.

Як інформував «Щоденний Львів», вертолітників зі Львівщини нагородили медалями ООН.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів