Опинився у пастці посеред ріки Стрий. ДСНСівці врятували замерзлого і знесиленого собаку

20:14 16 лютого 2026 р.

Навіть у такому стані пес вирішив показати свій характер - він спробував вкусити командира відділення, захищаючись.

Про це інформує ДСНС Львівщини, пише DailyLviv.com.

Сьогодні о 13:41 до рятувальників м. Стрий надійшов незвичний виклик - допомоги потребував чотирилапий, що опинився у пастці посеред річки Стрий. Пес опинився на крихітному острівці - знесилений, замерзлий і без жодного шансу самотужки дістатися берега.

"Коли бійці ДСНС дісталися до собаки, стало зрозуміло, що він провів на цьому острівці досить багато часу, але здаватися без бою не збирався. Навіть у такому стані пес вирішив показати свій характер - він спробував вкусити командира відділення, захищаючись.

Читайте також: Біля Львова з водовідвідної канави врятували пораненого собаку

Проте справжнє диво сталося за мить. Напевно, відчувши добрі наміри, пухнастий «бунтар» раптом здався, і сам пішов на руки до начальника караулу. Мабуть, у той момент собаче серце підказало: ці люди прийшли не образити, а допомогти.

Тепер врятований хвостик у безпеці", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на Львівщині врятували собаку, який впав у каналізаційний колектор.

Читайте також: У Дрогобичі у металевій огорожі застряг собака

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA