Великі платники податків на Львівщині перерахували держбюджету 4,5 млрд. гривень

15:45 8 вересня 2017 р.

У департаменті фінансів ЛОДА запевнили: «За результатами роботи щодо супроводження великих платників податків за вісім місяців 2017 року Львівське управління офісу ВПП ДФС забезпечило збір платежів до загального фонду державного бюджету в розмірі чотири мільярди 562 мільйонів гривень».

Про це повідомили сьогодні, 8 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «Зокрема, впродовж серпня цього року великий бізнес сплатив до загального фонду державного бюджету 928 мільйонів гривень. У розрізі основних податків до держбюджету надійшли: податку на додану вартість – 2506 мільйонів гривень; акцизного податку – 899 мільйонів гривень та податку на прибуток – 809 мільйонів гривень, що на 94 мільйоніи гривень більше від доведених показників.

«Крім того, до місцевого бюджету великі підприємства спрямували майже 377 мільйонів гривень. Скарбниця Львова додатково отримала понад 71 мільйон гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації,.

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу