Усіх сусідів у будинку знає лише кожен четвертий львів’янин

15:04 29 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Інститут міста провів у рамках проекту «Громади в дії» дослідження соціальних контактів і доступності до спільних просторів у Львові.

Соціолог програми аналізу та досліджень Інституту міста Олена Гунько розповіла:

«У дослідженні соціальних контактів і доступності до спільних просторів у Львові ми хотіли з’ясувати, чи мають львів’яни місця для спілкування у своїх районах, та наскільки вони контактують зі своїми сусідами. Зокрема, ми виявили, що 82% опитаних знають сусідів зі свого будинку, дещо менше – 75% – сусідів з будинків, що розташовані поряд.  Проте усіх сусідів у будинку знає лише кожен четвертий мешканець (25%).

Що ж до сусідів із будинків, що розташовані поряд, то більшість опитаних (42%) знає лише кожного 10-го свого сусіда. Ці показники дозволяють нам припускати, що у Львові є значний потенціал для розширення соціальних зв’язків в межах будинку та найближчого сусідства». 

Результати дослідження соціальних контактів та спільних просторів представлені у формі інфографіки: http://city-institute.org/Socio/Social_space_and_neighbourhood.jpg. Дослідження проводилося у березні-квітні 2015 року та охопило 2000 респондентів віком від 18 років. Опитування здійснювалося методом анкетування. 

Соціологічне дослідження стане основою проекту «Громади в дії», який має на меті зміцнити потенціал об’єднання місцевих громад, активізувати їхню роботу спільно з міською адміністрацією задля сталого розвитку. Координатор проекту «Громади в дії», Анастасія Загайна зазначила: «Громади в дії» є сьогодні надзвичайно актуальним проектом, спрямованим на те, щоб згуртувати людей у невеликих громадах Львова та допомогти мешканцям реалізувати цікаві та потрібні проекти відповідно до особливостей районів, у яких вони проживають. Ми провели масштабне соціологічне дослідження, щоб дізнатись особливості мікрорайонів, готовність мешканців долучитися до змін, їхнє сприйняття міста та своєї ролі у ньому в цілому. Дані про соціальні контакти – це лише невелика частина інформації, яку ми отримали в результаті цього дослідження».

Презентація проекту «Громади в дії» відбудеться 4 листопада о 18.30 у Медіатеці на вулиці Мулярській, 2а. Проект «Громади в дії» («Sustainable Civil Society- Sustainable City Future») здійснюється в рамках Програми ЄС »Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA&LA) 2012 and 2013». Детальніше про проект – за посиланням: http://city-institute.org/gromady/».

dailylviv.com

До теми

13:51 30 вересня 2020 р.

Чорнобильці у Львові занепокоєні урізанням законних соцвиплат (відео)

Сьогодні, 30 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пренсконференція на тему: "Соціальне забезпечення чорнобильців: як не допустити урізання соцвиплат чорнобильцям, які гарантовані законодавством?"

Рубрика: Ситуації

10:44 30 вересня 2020 р.

На Львівщині мама застрелила двох доньок

На Львівщині поліціянти розслідують обставини смерті жінки та двох її малолітніх доньок. Тіла 36-річної мешканки одного з сіл Старосамбірського району та її доньок віком 5 та 9 років з вогнепальними пораненнями були виявлені на території відпочинкового комплексу.

Рубрика: Ситуації

10:40 30 вересня 2020 р.

Один загиблий та один травмований: ДТП на перехресті доріг

Дорожньо-транспортна пригода сталась 29 вересня близько 11.00 на перехресті автомобільних доріг «Червоноград-Броди» та «Берестечко-Буськ» неподалік села Лопатин Радехівського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу