Усіх сусідів у будинку знає лише кожен четвертий львів’янин

15:04 29 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Інститут міста провів у рамках проекту «Громади в дії» дослідження соціальних контактів і доступності до спільних просторів у Львові.

Соціолог програми аналізу та досліджень Інституту міста Олена Гунько розповіла:

«У дослідженні соціальних контактів і доступності до спільних просторів у Львові ми хотіли з’ясувати, чи мають львів’яни місця для спілкування у своїх районах, та наскільки вони контактують зі своїми сусідами. Зокрема, ми виявили, що 82% опитаних знають сусідів зі свого будинку, дещо менше – 75% – сусідів з будинків, що розташовані поряд.  Проте усіх сусідів у будинку знає лише кожен четвертий мешканець (25%).

Що ж до сусідів із будинків, що розташовані поряд, то більшість опитаних (42%) знає лише кожного 10-го свого сусіда. Ці показники дозволяють нам припускати, що у Львові є значний потенціал для розширення соціальних зв’язків в межах будинку та найближчого сусідства». 

Результати дослідження соціальних контактів та спільних просторів представлені у формі інфографіки: http://city-institute.org/Socio/Social_space_and_neighbourhood.jpg. Дослідження проводилося у березні-квітні 2015 року та охопило 2000 респондентів віком від 18 років. Опитування здійснювалося методом анкетування. 

Соціологічне дослідження стане основою проекту «Громади в дії», який має на меті зміцнити потенціал об’єднання місцевих громад, активізувати їхню роботу спільно з міською адміністрацією задля сталого розвитку. Координатор проекту «Громади в дії», Анастасія Загайна зазначила: «Громади в дії» є сьогодні надзвичайно актуальним проектом, спрямованим на те, щоб згуртувати людей у невеликих громадах Львова та допомогти мешканцям реалізувати цікаві та потрібні проекти відповідно до особливостей районів, у яких вони проживають. Ми провели масштабне соціологічне дослідження, щоб дізнатись особливості мікрорайонів, готовність мешканців долучитися до змін, їхнє сприйняття міста та своєї ролі у ньому в цілому. Дані про соціальні контакти – це лише невелика частина інформації, яку ми отримали в результаті цього дослідження».

Презентація проекту «Громади в дії» відбудеться 4 листопада о 18.30 у Медіатеці на вулиці Мулярській, 2а. Проект «Громади в дії» («Sustainable Civil Society- Sustainable City Future») здійснюється в рамках Програми ЄС »Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA&LA) 2012 and 2013». Детальніше про проект – за посиланням: http://city-institute.org/gromady/».

dailylviv.com

До теми

17:42 15 квітня 2021 р.

Земля горить під ногами військовослужбовців Росії біля кордону з Україною

Масштабні пожежі охопили кілька сіл у Воронезькій області Росії. Серед них суттєво постраждала і Маслівка, куди країна-агресор масово стягувала свою військову техніку.

Рубрика: Ситуації

13:14 15 квітня 2021 р.

Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу