Усі потяги курсуватимуть у негоду: навіть нічні, - Укрзалізниця

22:08 8 лютого 2021 р.

Незважаючи на негоду, Укрзалізниця не скасовує жодного рейсу пасажирських поїздів.

Усі поїзди відправлятимуться за графіком, у тому числі ті, що курсують через Волинську область, де наразі обмежено  рух усього автотранспорту на деяких автомобільних дорогах. Про це повідомляє сайт Укрзалізниці, пише DailyLviv.

Зважаючи на прогнози синоптиків, Укрзалізниця закликає пасажирів для подорожей цього тижня обирати саме залізницю. У таких погодних умовах це найбільш стабільний та надійний вид транспорту. Перевізник докладатиме максимальних зусиль, щоб забезпечити необхідну кількість місць у всіх напрямках. Для цього проводиться постійний моніторинг наявності вільних місць у поїздах за всіма напрямками. У разі необхідності кількість місць у поїздах буде збільшено.

Окрім цього, продовжуються роботи з очищення залізничної інфраструктури від снігу, в тому числі залізничних вокзалів та станцій.

Пасажири, які залишилися у Львові через тимчасове припинення авіарейсів з аеропорту, можуть обрати для подорожі поїзди, в тому числі й нічні.

Закликаємо в разі виявлення недотримання температурного режиму в пасажирських поїздах, будь яких інших порушень невідкладно звертатися за номером гарячої лінії Укрзалізниці 0-800-503-111.

 Перекриття доріг та закриття аеропортів упродовж тижня: прогноз від Укрзалізниці

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу