Уряд спростив митні процедури для пасажирів потягу Київ-Львів-Перемишль

11:44 4 січня 2017 р.

Кабінет міністрів України погодив спрощене проходження митних процедур для пасажирів поїзда Київ-Львів-Перемишль.

Напередодні нового року Кабінет міністрів України затвердив розпорядження №1016-р «Про проведення експерименту щодо здійснення прикордонного та митного контролю в електропоїзді «Інтерсіті+» від 23 грудня 2016 року. Цим документом передбачено опрацювання всіма причетними службами та запровадження механізму прикордонного та митного контролю під час руху поїзда між станціями Львів і Мостиська-2 та у зворотному напрямку.

Про це повідомили сьогодні, 4 січня, в прес-службі «Укрзалізниці», де також нагадали, що новий швидкісний поїзд Інтерсіті+ №705/706 Київ- Львів-Перемишль здійснив перший рейс  23 грудня 2016 року. А вчора, 3 січня 2017 року, поїздом № 705/706 скористалися 360 пасажирів. 

Директор з пасажирських перевезень і сервісу ПАТ «Укрзалізниця» Ігор Романків запевнив: «На 8 січня вже викуплено 560 місць. Отже, вже можна говорити майже про стовідсоткову заповненість поїзда. Такі цифри вказують, що Укрзалізниця створила гарний та затребуваний продукт для пасажирів, що знаменуватиме собою нову сторінку в залізничних пасажирських перевезеннях».

 

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу