Україна та ОАЕ домовилися про безвізовий режим

11:20 2 листопада 2017 р.

Фото до новини


Фото: president.gov.ua

За результатами переговорів Президента Петра Порошенка та прем'єр-міністра Об’єднаних Арабських Еміратів, правителя Емірату Дубай шейха Мухаммеда бін Рашида Аль Мактума, досягнуто домовленості про безвізовий режим між двома державами.

Про це повідомили сьогодні, 2 листопада, в Офіційному інтернет-представництві Президента України, де також розповіли: «Підписано Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом міністрів України та урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про скасування візових вимог. Це добра новина для українських туристів. Лише минулого року ОАЕ відвідало понад 112 тисяч українців».

«Також було підписано Угоду про співробітництво у сфері культури між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об’єднаних Арабських Еміратів. Підписання документа сприятиме розвитку співробітництва між Україною та ОАЕ в усіх сферах культури та мистецтва, обміну інформацією про заходи, спрямовані на захист та збереження національної культурної спадщини, а також популяризації національних культур України та ОАЕ. Крім того, було підписано Меморандум про взаєморозуміння між ДКАУ та Космічним агентством ОАЕ у сфері дослідження космосу. Документ передбачає розвиток взаємного промислового, наукового і технічного обміну в сфері дослідження космічного простору», – поінформували також в Офіційному інтернет-представництві Президента України

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів