Учасники війни на сході України отримали на Львівщині 1888 земельних ділянок, – Держгеокадастр

22:44 23 жовтня 2015 р.


Фото: novadoba.com.ua

Землевпорядна служба регіону ухвалила 1539 рішень.

«З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Львівській області військовослужбовці отримали у власність 1888 земельних ділянок, загальною площею – 264 гектари. Ділянки розташовані як в межах, так і поза межами населених пунктів – повідомили сьогодні, 23 жовтня, у Львівському обласному управлінні України, де також поінформували:

«Землевпорядна служба регіону ухвалила 1539 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 182 гектари. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО планують використати наділи переважно для ведення садівництва (1499 земельних ділянок), а також для особистого селянського господарства (33 земельні ділянки) та індивідуального дачного будівництва (7 земельних ділянок).

Ще 349 земельних ділянок, в межах населених пунктів, військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

Загалом землевпорядна служба Львівщини надала учасникам АТО 3182 дозволи на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 630 гектар. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

На Львівщині учасники АТО можуть отримати консультативну допомогу за принципом «єдиного вікна» при оформленні земельних ділянок сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів). Сервіс доступний у Львівському обласному управлінні Держгеокадастру, яке знаходиться за адресою: Львів, проспектЧорновола,4, 10 поверх, кабінет 88.Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО можна на сайті Держгеокадастру Львівщини».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу