Учасники профілактичних рейдів на Львівщині повернули в сім’ї 63 дитини

12:45 24 січня 2018 р.


Фото: npu.gov.ua

Начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис оприлюднив результати профілактичних заходів у 2017 році.

Начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис повідомив сьогодні, 24 січня: «2017 року працівники служб у справах дітей у Львівській області провели спільно з працівниками відділів ювенальної превенції, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділів освіти провели 1184 профілактичних рейди і виявили 122 дитини. 87 дітей вилучено з вулиці. 26 – зі сім'ї. Шістьох – із розважальних закладів. У сім'ю повернули 63 дитини. 25 – до навчальних закладів, 27 влаштували в притулок. Сімох – до закладів охорони здоров'я»

Володимир Лис також запевнив: «Під час проведення рейдів виявили 30 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попередили 10 посадових осіб, ініціювали притягнення до відповідальності 15 посадових осіб. Окрім того, обстежили 1783 сім’ї, попередили 1156 батьків, ініціювали притягнення до відповідальності 337 батьків за неналежне виконання обов’язків».

Начальник служби у справах дітей Львівської ОДА також поінформував: «Для дітей, які з різних причин опинилися за межами сімейного виховання, в області функціонує притулок для дітей служби у справах дітей обласної державної адміністрації. У притулку для дітей служби у справах дітей впродовж 2017 року соціальний захист надали 256 дітям, з Львівської області – 184 дитини, з інших країн – 40».

Володимир Лис також зазначив: «На обліку служби у справах дітей станом на грудень 2017 року перебуває 1029 дітей, які проживають у сім'ях, що перебувають у складних життєвих обставинах, з них 30 дітей, які зазнали насильства, 964 дитини – батьки ухиляються від виконання батьківських обов'язків, 17 дітей – прибули із зони проведення АТО, 18 дітей, які постійно залишають місце постійного перебування».

Про це повідомили сьогодні, 24 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу