Учасники профілактичних рейдів на Львівщині повернули батькам 37 дітей

13:40 5 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львівській області підбили підсумки профілактичних рейдів «Вокзал», «Діти вулиці», «Канікули» за перше півріччя 2017 року.

Начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис повідомив сьогодні, 5 липня: «Під час проведення рейдів виявили 80 дітей. Зокрема, 58 дітей вилучили з вулиці, 15 – зі сімей, одну дитину – з комп'ютерного клубу, ще шістьох – із розважальних закладів. У сім'ю повернули 37 дітей, до навчальних закладів – 20, влаштовано в притулок 20, до закладів охорони здоров'я – трьох».

Чиновник також відрапортував: «Окрім того, під час проведення рейдів виявлено 21 порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попереджено п’ятьох посадових осіб та 10 – ініційовано притягнути до відповідальності. Обстежено 899 сімей, попереджено 606 батьків, ініційовано притягнення до відповідальності 174 батьків. Від початку року працівники служб у справах дітей спільно з представниками відділів ювенальної превенції, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели 598 профілактичних заходів».

Про це повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини