Учасники 299 профілактичних рейдів на Львівщині виявили 26 дітей

14:00 11 квітня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис розповів про результати профілактичних рейдів.

Начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис сьогодні, 11 квітня, під час брифінгу: «Впродовж першого кварталу цього року працівниками служб у справах дітей області спільно з працівниками відділів ювенальної превенції, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділів освіти проведено 299 профілактичних рейди і виявлено 26 дітей. Порівняно з минулим роком кількість дітей зменшилась, вісьмох дітей влаштували до притулку».

«Найбільше профілактичних заходів провели у Львові, Бориславі, Кам'янці- Бузькій, Радехівському та Турківському районах. Під час рейдів обстежили 515 сімей, попередили 342 батьків, ініціювали притягнення до відповідальності 133 батьків за неналежне виконання обов’язків. Цьогоріч суттєво покращилась робота порівняно з минулим», – розповів також Володимир Лис.

Натомість начальник сектору ювенальної превенції Головного управління поліції у Львівській області Віктор Новачук поінформував: «Упродовж першого кварталу надійшло 77 повідомлень про зникнення дітей, знайшли 75, ще двоє у розшуку. Також упродовж трьох місяців працівниками ювенальної превенції виявлено 881 правопорушення, з них 88 скоїли неповнолітні, за реалізацію алкогольних та тютюнових виробів склали 13 адміністративних протоколів, за насильство в сім’ї – 18 протоколів, за доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп’яніння – 20, за неналежне виконання батьківських обов’язків притягнено до відповідальності 631 батька. Окрім того, проведено 439 інформаційних лекцій у начальних закладах області».

Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини