У таборі в Нагуєвичах підлітків навчали карате, боксу, рукопашного бою, самооборони, змішаних єдиноборств

16:30 3 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Організатором Першого спортивно-військового патріотичного табору імені Івана та Петра Франків виступив дрогобицький спортивний клуб «Колізей».

Впродовж З0 вересня - 1 жовтня у Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» межах таборування відбувся Перший спортивно-військовий патріотичний табір імені Івана та Петра Франків для молоді. Про це повідомила Дрогобицька районна військова адміністрація, пише Dailylviv.com.

Подія мала просвітницьку і практичну мету. У межах заходу учасникам розповідали про видатного Івана Франка, його сина Петра – військового авіатора, науковця-хіміка учасника національно-визвольних змагань 1917-1920 років, співзасновника Пласту, показали батьківську садибу та музей Івана Франка

У практичній частині дітей навчали керуванню дронами, яке проводив Василь Хрунь – військовослужбовець та випускник Центру підготовки операторів БПЛА «KOLO-FLY». У програмі також була військово-тактична та медична підготовки.

Також тут відбулися спільні заняття з карате, боксу, рукопашного бою, самооборони, змішаних єдиноборств.

Організатором Першого спортивно-військового патріотичного табору імені Івана та Петра Франків виступив дрогобицький спортивний клуб «Колізей».

Дрогобицька районна військова адміністрація разом з іншими партнерами підтримувала проведення цього заходу.

Як повідомив керівник табору Степан Щудло, до участі запрошували учнівську молодь віком від 12 до 18 років.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів