У Шегинях на Львівщині припинили рух транспорту
19:00 10 вересня 2017 р.
Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»
Прикордонники польської сторони пункту пропуску «Шегині» пропустили Міхеіла Саакашвілі на територію України.
Про це повідомив сьогодні, 10 вересня, кореспондент інтернет-видання «Українська правда». За його словами, автобус зі Саакашвілі пропустили в пункт пропуску, а проїзд іншим машинам, які були у складі колони, що їхала з Перемишля, перекрили.
«Також на пункт пропуску заїхали чотири поліцейських машини. Водії, які їдуть зі сторони України, розповідають про посилені заходи українських правоохоронців. Пасажири авто, які їдуть до України через цей пункт пропуску, також не можуть потрапити до прикордонників та спостерігають за ситуацією», – поінформували також в інтернет-виданні «Українська правда».
Натомість на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook» опублікували фото з пункту пропуску «Шегині» та написали: «ПП «Шегині» – пропуск транспорту і людей зупинено! Причини невідомі! Просимо всіх змінити свій маршрут, тих хто бажає перетнути кордон України і Польщі. Поляки повідомили, що українська сторона закрила перепуск, тому просять переіжджати кордон через інші пункти пропуску».
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
