У садочках Львова ще є 524 вільні місця

09:41 6 травня 2020 р.

У закладах дошкільної освіти Львова є 524 вільні місця. Зокрема, у групах раннього віку є 189 вільних місць, у молодших групах — 279, в середніх — 49, у старших — 7.

За повідомленням управління освіти ЛМР, батьки дитина, яких зараз не проходить за чергою у вибраний садок, можуть до 10 травня цього року перереєструвати її в один із закладів дошкільної освіти, де на сьогодні є вільні місця.

Охочим подати документи дітей до одного із зазначених дошкільних закладів, варто звертатися в управління освіти Львівської міської ради, за адресою: пл. Ринок, 9 (4 поверх, 2 кабінет, ктел. 254−60−48), із собою необхідно мати оригінал свідоцтва про народження дитини.

Служба підтримки: support@smart.lviv.ua.

Управління освіти ЛМР наголошує, що редагувати реєстраційні заявки дітей до садочків можна лише до 10 травня. З 10 травня о 18.00 год буде автоматично заблоковано функцію редагування електронних заявок дітей, які зареєстровані в системі електронної реєстрації дітей до дошкільних закладів Львова за адресою edu.city-adm.lviv.ua, щоб сформувати остаточні електронні списки для зарахування малюків до дитячих садків.

До теми

09:05 14 травня 2021 р.

70 заявок зі Львівщини подано для отримання коштів з держбюджету на розбудову ЦНАПів

Львівщина – одна з найактивніших областей, які брали участь в конкурсі на отримання коштів держбюджету для розбудови мережі надання адміністративних послуг. Конкурс завершився вчора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу