У садочках Львова ще є 524 вільні місця

09:41 6 травня 2020 р.

Фото до новини

У закладах дошкільної освіти Львова є 524 вільні місця. Зокрема, у групах раннього віку є 189 вільних місць, у молодших групах — 279, в середніх — 49, у старших — 7.

За повідомленням управління освіти ЛМР, батьки дитина, яких зараз не проходить за чергою у вибраний садок, можуть до 10 травня цього року перереєструвати її в один із закладів дошкільної освіти, де на сьогодні є вільні місця.

Охочим подати документи дітей до одного із зазначених дошкільних закладів, варто звертатися в управління освіти Львівської міської ради, за адресою: пл. Ринок, 9 (4 поверх, 2 кабінет, ктел. 254−60−48), із собою необхідно мати оригінал свідоцтва про народження дитини.

Служба підтримки: support@smart.lviv.ua.

Управління освіти ЛМР наголошує, що редагувати реєстраційні заявки дітей до садочків можна лише до 10 травня. З 10 травня о 18.00 год буде автоматично заблоковано функцію редагування електронних заявок дітей, які зареєстровані в системі електронної реєстрації дітей до дошкільних закладів Львова за адресою edu.city-adm.lviv.ua, щоб сформувати остаточні електронні списки для зарахування малюків до дитячих садків.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

 

Останні новини