У Росії молилися до зображення Путіна

11:59 29 листопада 2023 р.

Фото до новини

У Росії розпочався Всесвітній російський народний собор: молитву «Царю Небесний» учасники виконали перед великим зображенням Путіна.

Про це повідомляє ТГ-канал Християни проти війни, пише DailyLviv.com.

Його розпочали із молитви перед величезним зображенням Путіна на екрані у центрі сцени. По обох боках — зображення Спаса Нерукотворного.

Путін запропонував слухачам після молитви вшанувати учасників війни в Україні хвилиною мовчання.

Читайте також: У Червонограді в церкві намалювали пророчу фреску з Путіним

Путін виголосив промову про "тверду патріотичну позицію", приділивши більшу частину виступу виправданню загарбницькій війні, яку Росія веде в Україні.

"Наша битва за суверенітет, за справедливість носить без жодного перебільшення національно-визвольний характер, тому що ми відстоюємо безпеку та добробут нашого народу, найвище, історичне право бути Росією – сильною, незалежною державою, країною-цивілізацією. Саме наша країна, русскій мір, як неодноразово бувало в історії, перегородили шлях тим, хто претендує на світове панування, на свою винятковість. Ми боремося зараз за свободу не лише Росії, а й усього світу", - заявив Путін.

Пізніше Патріарх Кирил заявив, що молитиметься, щоб Путін "і далі продовжував працю на благо Росії". 

Відео молебню можна переглянути тут.

Нагадаємо, 3 листопада диктатор росії Владімір Путін нагородив Кіріла Гундяєва премією президента: "за вклад у зміцнення єдності російської нації". До цієї премії додається 2,5 млн російських рублів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів