У райадміністраціях Львова відзвітували про ремонти балконів

17:15 7 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді розповіли про те, де у Львові відбулося відновлення балконів.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 вересня: «У будинку №153 на вулиці Богдана Хмельницького відремонтовано за кошти Шевченківської районної адміністрації три галерейні балкони загального користування. Як повідомили у районній адміністрації, ремонт балконів у цьому будинку розпочався у 2016 році».

Начальник відділу житлового господарства Шевченківської районної адміністрації Наталія Залужна розповіла: «У цьому будинку після звернення мешканців за кошти Шевченківської адміністрації відремонтовано три галерейних балкони загального користування. Роботи проводилися у два етапи. Перший етап – це ремонт балкону на ІІІ-му поверсі. Цей балкон ми відремонтували у 2016 році. Цього року відремонтували балкони на першому і другому поверхах. Вартість ремонту – 125 тисячі гривень». 

У міськраді також запевнили: «У Шевченківському районі цього року заплановано відремонтувати найбільшу кількість балконів у порівнянні з іншими районами – 45. Це, в основному, балкони загального користування. Загальна вартість робіт – три мільйони 200 тисяч гривень. Вже відремонтовано більше 25 балконів на суму понад 1,5 млн. гривень. Зокрема, відремонтовано балкони в будинках №6 на вулиці Леонтовича, №4 на вулиці Огіркова, №13 на вулиці Підзамче, №74 на вулиці Богдана Хмельницького й №4 на вулиці Донецькій».

У ЛМР також повідомили: «Загалом цього року районні адміністрації Львова планують виконати ремонт балконів у 98 будинках на суму понад вісім мільйонів гривень. У Галицькому районі заплановано ремонт 17 балконів на загальну суму 2,5 млн. гривень. Зокрема, відремонтовано дворові балкони в будинках №3 на вулиці Сєченова й №8 на проспекті Шевченка».

«У Личаківському районі вже завершили капітальний ремонт двох балконів – у будинках №11 на вулиці Генерала Тарнавського та №55 на вулиці Личаківській. Вартість цих робіт – 213, 8 тисячі гривень. Поточний ремонт проведуть ще на 13 балконах. Вартість цих робіт – 738,6 тисячі гривень. Вже виконано ремонт у будинках №9 на вулиці Генерала Тарнавського, №2 на вулиці Садовського, №4, №7 та 24 на вулиці Чехова, №24 та №63 на вулиці Личаківській, №4 та №6 на вулиці Малій і №1 на вулиці Заньковецької», – поінформували також у міськраді.

«У Франківському районі запланували цього року відремонтувати дев’ять балконів на суму 652,7 тисячі гривень. Зокрема, вже відремонтували дворові балкони будинків №151 та №175 на вулиці Городоцькій і №12 на вулиці Кропивницького, індивідуальні балкони будинків №6 на вулиці Метрологічній, будинків №4 на вулиці Гіпсовій і будинків №16 на вулиці Кастелівка», – повідомили також у міськраді.

«У Залізничному районі  запланували відремонтувати цього річ  12 балконів. Вартість цих робіт – один мільйон 119 тисячі гривень. Станом на сьогодні повністю завершено ремонт балкону загального користування в будинку №7 на вулиці Шараневича», – запевнили також у міськраді.

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також додали: «Як повідомили у районних адміністраціях, роботи з ремонту балконів виконують підрядні організація. Якщо вартість ремонту перевищує 50 тисячі гривень, підрядника визначають через систему електронних закупівель «ProZorro».

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу