У пунктах пропуску на Львівщині поменшало автівок

15:20 4 січня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Найбільше водіїв стоять у черзі в Рава-Руській – 150.

Натомість у пункті пропуску «Угринів» стояли сьогодні, 4 січня, о 15.00 у черзі 130 автомобілів, у пункті пропуску «Краковець» – 70 на основній смузі й 50 на додатковій, а в пунктах пропуску «Грушів» і «Шегині» – по 20. Тим часом у пункті пропуску «Смільниця» транспортні засоби не накопичилися. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

Для порівняння нагадаємо, що сьогодні, 4 січня, о 12.00 у пункті пропуску «Рава-Руська» стояли в черзі 150, у пункті пропуску «Угринів» стояли сьогодні, 4 січня, о 12.00 у черзі 100 автомобілів, у пункті пропуску «Краковець» – 45 на основній смузі й 40 на додатковій, у пункті пропуску «Грушів» – 50, у пункті пропуску «Смільниця» – 50, а в пункті пропуску «Шегині» – 40. 

dailylviv.com

До теми

10:19 28 січня 2021 р.

Помер генерал-лейтенант міліції Василь Пісний

У четвер, 28 січня, помер Василь Пісний - генерал-лейтенант міліції, ексначальник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, ексзаступник начальника головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Рубрика: Ситуації

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу