У наших військових вичерпуються боєприпаси, – Маломуж (відео)

17:24 17 червня 2016 р.


Фото: ukrinform.ua

За даними екс-керівника Служби зовнішньої розвідки, приблизно 50 заводів можуть відновити військове виробництво, але продукцію вони можуть бути випущені не раніше, аніж за півроку.

«Українським військовим вистачить боєприпасів максимум на вісім місяців – заявив екс-керівник Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж в ефірі телеканалу «Еспресо.TV». – Боєприпаси радянського періоду вичерпуються. Про це було відомо ще у 2015 році, особливо цю ситуацію фіксували літом, коли був захоплений бойовиками Луганський патронний завод. Багато боєприпасів не спрацьовувало. І питання вже тоді стояло надзичайно актуально», - заявив Маломуж.

За словами екс-керівника Служби зовнішньої розвідки, близько 50 заводів можуть відновити військове виробництво, але боєприпаси ними можуть бути випущені не раніше, ніж за півроку. Про це повідомили сьогодні, 17 червня, на сайті телеканалу «Еспресо.TV».

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу