МЗС України закликає світ не визнавати легітимність диктатора путіна

19:18 6 травня 2024 р.

Фото до новини

Причина - псевдовибори на росії і на тимчасово окупованих суверенних територіях України.

Про це заявило Міністерство закордонних справ України, пише DailyLviv.com

7 травня в Росії відбудеться церемонія введення на посаду владіміра путіна. Російська влада намагається створити ілюзію законності майже довічного перебування при владі людини, яка перетворила РФ на державу-агресора, а правлячий режим – на диктатуру.

Під час так званих березневих «виборів» РФ порушила положення численних міжнародних документів. Зокрема, порушенням загальновизнаних норм і принципів міжнародного права стала організація так званого виборчого процесу на тимчасово окупованих суверенних територіях України – частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі – зі свідомим залученням погрозами і шантажем до участі у ньому мільйонів громадян України.

Читайте такожПАРЄ закликала міжнародну спільноту не визнавати легітимність путіна-диктатора

Закликаємо іноземні держави, міжнародні організації та громадськість не визнавати результати російських псевдовиборів і легітимності російського диктатора владіміра путіна, надалі протистояти організованій ним руйнації системи верховенства права та загальновизнаних демократичних цінностей, а також продовжувати підтримку народу України.

Читайте такожРадослав Сікорський: путін посилає в Європу ескадрони смерті і терористів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів