У міжнародних військових навчаннях на Львівщині беруть участь 18 курсантів-гвардійців

11:15 2 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Гвардійці-перекладачі задіяні у всіх елементах розпорядку дня: від підйому до відбою, від опрацювання тактичних прийомів до проведення дозвілля, від перекладу технічного матеріалу занять до бесід за вечерею.

18 курсантів беруть участь у якості перекладачів у спільних міжнародних навчань «Fearless Guardian-2015» за участю американської 173-ї повітрянодесантної бригади та підрозділів спеціального призначення Національної гвардії України. Теорія і практика є тими елементами, які в своєму поєднанні створюють повноцінний концепт у людини, що вивчає певну сферу знань. І курсанти Національної гвардії України дотримуються цього принципу.

Вивчаючи в навчальних аудиторіях теоретичні засади англійської мови, майбутні офіцери отримують підґрунтя, на якому буде зводитись міцна фортеця компетентності. І на міжнародних навчаннях «Fearless Guardian-2015» курсанти гуманітарного факультету вже третій тиждень «вибудовують вал із знань», виступаючи в ролі перекладачів на теоретичних та практичних заняттях. Курсант Віталій Скляр ділиться враженнями: 

«Зазвичай, дивлячись на сучасну молодь, яка тільки-но завершила цивільний виш, можна побачити одну характерну рису, – немає практичного досвіду і тому вони працюють лише на 10 відсотків від своїх можливостей. І лише за декілька років набирають обертів. 

А ми, що є дуже відрадно, маємо змогу з головою поринути у практику і відгранувати свої знання, і на момент випуску на виході ми матимемо «безцінний алмаз знань». Це звичайно буде алегорично сказано, але, цінність будь-якого  коштовного каміння залежить від майстерності обробника, а ми маємо справу з корінними носіями мови, і їх можна вважати майстрами найвищого ґатунку».

Гвардійці-перекладачі задіяні у всіх елементах розпорядку дня: від підйому до відбою, від опрацювання тактичних прийомів до проведення дозвілля, від перекладу технічного матеріалу занять до  бесід за вечерею. Старший сержант Антон Баєв поділився думками: «Це, навіть, більше ніж просто мовна практика, ти стаєш набагато впевненіший у собі, в своїх здібностях, бачиш нові горизонти,   коли отримуєш підтвердження від «native speaker»(корінного носія мови), що тебе зрозуміли, що ти здатен передати свої емоції, концепт, і все це легко та невимушено». 

Курсантам військової «Альма-матер» є що показати не тільки в «лінгвістичних здібностях», а й в фізичній та вогневій підготовці.  На показових змаганнях курсант Віталій Скляр був першим на дистанції 400 метрів серед українців та американців, а старший сержант Антон Баєв зайняв 1 місце у стрільбі з автомата АК-74, поціливши в 19 мішеней з 20-ти.

Про це повідомили сьогодні, 2 травня, в прес-службі Національної гвардії України.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині завершився перший етап підготовки українських вояків десантниками зі США, а у вихідний від українсько-американських навчань на Яворівському полігоні день десантники 173-ї повітряно-десантної бригади США приїхали до Львова на екскурсію.

dailylviv.com

До теми

10:54 23 жовтня 2020 р.

На Львівщині 43-річний киянин на Фольксваген Туарег збив насмерть пішохода

Поліціянти затримали водія «Фольксвагена», який вчинив наїзд на чоловіка, котрий переходив дорогу пішохідним переходом. Від отриманих травм 64-річний львів’янин помер на місці ДТП.

Рубрика: Ситуації

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу