У міськраді затвердили зміни до бюджету Львова

14:10 26 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік» та ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2020 рік».

Про це повідомили в четвер, 26 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, відповідно до прийнятої ухвали «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік», передбачено зменшити надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг у зв’язку із зміною законодавства на суму 512624,4 тисячі гривень, на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям – на суму 61000 тисяч гривень, на виконання інвестиційних проектів на будівництво спортзалу у Львівській загальній середньоосвітній школі №7 на вулиці Хмельницького, 132 – на суму 950 тисяч гривень.

Натомість виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення учасникам АТО, що отримали інвалідність, одержаної під час безпосередньої участі в бойових діях збільшено 2226 тисяч гривень, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування – на суму 431,2 тисячі гривень.

Як інформував «ЩЛ», у міськраді ухвалили бюджет розвитку – у 2020 році в розвиток Львова будуть вкладені три мільярди 86 мільйонів гривень.

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу