У міськраді затвердили зміни до бюджету Львова | Новини Львова

У міськраді затвердили зміни до бюджету Львова

14:10 26 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік» та ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2020 рік».

Про це повідомили в четвер, 26 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що, відповідно до прийнятої ухвали «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2019 рік», передбачено зменшити надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг у зв’язку із зміною законодавства на суму 512624,4 тисячі гривень, на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям – на суму 61000 тисяч гривень, на виконання інвестиційних проектів на будівництво спортзалу у Львівській загальній середньоосвітній школі №7 на вулиці Хмельницького, 132 – на суму 950 тисяч гривень.

Натомість виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення учасникам АТО, що отримали інвалідність, одержаної під час безпосередньої участі в бойових діях збільшено 2226 тисяч гривень, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування – на суму 431,2 тисячі гривень.

Як інформував «ЩЛ», у міськраді ухвалили бюджет розвитку – у 2020 році в розвиток Львова будуть вкладені три мільярди 86 мільйонів гривень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу