У міськраді не затвердили зміни до розподілу коштів бюджету розвитку Львова

18:00 13 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати не підтримали на сесії міської ради депутати ухвалу «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2020 рік».

Про це повідомили в четвер, 13 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що після годинного обговорення «за» проголосував лише 31 депутат. Відтак, засідання сесії оголосили закритим.

Директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич пояснила: «Ухвалою було передбачено збільшити видатки бюджету розвитку на 165 мільйонів гривень. Це приблизно 55 мільйонів гривень на гуманітарну сферу — перехідні об’єкти, співфінансування мікропроектів та інші об’єкти, які необхідно брати в роботу. Додатково ми передбачали 24 мільйони гривень районним адміністраціям — по чотири мільйони гривень на кожен район. І, відповідно, передбачали кошти на придбання лічильників по лізингу для «Львівводоканал» тощо».

Як інформував «ЩЛ», на засіданні сесії міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2020 рік».

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу