У міськраді не затвердили зміни до розподілу коштів бюджету розвитку Львова

18:00 13 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати не підтримали на сесії міської ради депутати ухвалу «Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2020 рік».

Про це повідомили в четвер, 13 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що після годинного обговорення «за» проголосував лише 31 депутат. Відтак, засідання сесії оголосили закритим.

Директорка департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич пояснила: «Ухвалою було передбачено збільшити видатки бюджету розвитку на 165 мільйонів гривень. Це приблизно 55 мільйонів гривень на гуманітарну сферу — перехідні об’єкти, співфінансування мікропроектів та інші об’єкти, які необхідно брати в роботу. Додатково ми передбачали 24 мільйони гривень районним адміністраціям — по чотири мільйони гривень на кожен район. І, відповідно, передбачали кошти на придбання лічильників по лізингу для «Львівводоканал» тощо».

Як інформував «ЩЛ», на засіданні сесії міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2020 рік».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 20 лютого 2020 р.

У Львові вчаділи двоє людей

19 лютого о 23:25 у квартирі будинку №34 на вулиці Куліша у Львові отруїлися чадним газом двоє людей, яких у стані середнього ступеня важкості поклали у Львівську обласну клінічну лікарню.

Рубрика: Ситуації

09:30 20 лютого 2020 р.

10 вулиць Львова позбавлені води

Працівники «Львівводоканалу» розпочали ремонтні роботи на вулицях Карпинця й Генерала Засядька

Рубрика: Ситуації