Депутати міськради затвердили зміни до бюджету Львова

15:20 13 лютого 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2020 рік».

Про це повідомили в четвер, 13 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що за відповідну ухвалу проголосував 51 депутат. Як відзначила Лілія Римар, заступниця директора департаменту фінансової політики, запропоновані зміни погоджені на засіданні комісії фінансів і планування бюджету.

Зокрема, за пропозицією управління транспорту буде збільшено за рахунок вільного залишку коштів загального фонду видатки на компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремим категоріям громадян автомобільним транспортом на суму п’ять мільйонів гривень, а електротранспортом –  на мільйонів гривень.

Міський голова Андрій Садовий зазначив: «По чотири мільйони гривень ми також зараз даємо на кожен район, і ми це будемо робити системно протягом року. Цього року районні адміністрації будуть мати більше коштів, ніж у 2019 році. Зараз цю суму ми планомірно розділили, потім додамо. Прошу підтримати цю ухвалу, бо вона важлива для громади».

Як інформував «ЩЛ», у залі засідань Шевченківської районної адміністрації на вулиці Липинського – пленарне засідання сесії Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:10 25 листопада 2020 р.

Ремонт вул. Пекарської: від завтра буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців

Триває ремонт вул. Пекарської. За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 26 листопада і до 1 вересня 2021 буде перекрито для руху транспорту ділянку від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців. Роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Рубрика: Ситуації

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу