У Львові вдруге хочуть збудувати автодром

13:22 5 вересня 2021 р.


Фото: Приклади обладнаних автодромів у місіті Рівне

Для цього 3 вересня створена і подана петиція у Львівську міську раду. Під нею лише за два дні зібрано 140 підписів з 500 необхідних для її розгляду.

На решту голосів на підтримуку петиції її ініціатори мають ще 58 днів, пише Dailylviv.com.

У петиції просять міську владу надати ділянку для занять автоспортом та передати її в користування громадським організаціям та автомобільним клубам, для спорудження майданчика чи автодрому, для занять авто- та мотоспортом.

"Кількість спортсменів зростає з кожним роком, велика кількість людей представляє місто Львів на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Для підвищення своїх навичок та отримання нагород спортсменам потрібні постійні тренування, що не можливо на сьогодні, так, як відведеного місця для цього не існує.

Просимо розглянути петицію і максимально посприяти у розвитку автоспорту у Львові", - йдеться в петиції.

Нагадаємо, що аналогічну петицію Спілка автомобілістів Львівщини подавала у 2019 році.

"У м. Львів на сьогоднІшній день відсутній навчальний автомобільний полігон, де би водії самостійно могли перевірити свої практичні навички в управлінні автомобілем. Єдиний автомобільний полігон, який функціонував до 2017 року та земельна ділянка, розміром 1,6 га, на Пасічній, 49-а, належить містові. та зараз там забудований район, а учні автошколи "Автоград" тепер отримують свої практичні навички у водінні по між будинками.
Стан аварійності у Львівській області свідчить про те, що однією із вагомих причин скоєння ДТП є слабкі практичні навички водіїв", - йшлося в попередній петиції.

Тоді ініціатори петиції конкретизували свої вимоги.

Вони хотіли отримати під автодром ділянку до 2 га у Львові яка би за технічними умовами годилася для облаштування сучасного автомобільного полігону.

Автори петиції пропонували також облаштувати на цій ділянці всі необхідні локації для навчання практиці безпечного водіння автомобіля, як самостійно так і з учнями автошкіл за сучасними стандартами, закріпити цю ділянку для обслуговування і утримання за визначеною ЛМР атошколою чи іншим автомобільно технічним закладом.
 

Але тоді петиція набрала лише 55 голосів.

dailylviv.com

До теми

14:34 17 вересня 2021 р.

Концерт Океану Ельзи: у Львові закриють кілька вулиць і змінять рух транспорту

З нагоди 360-річчя Львівського національного університету ім. І. Франка гурт «Океан Ельзи» дасть безкоштовний концерт. Музиканти виступлять на спеціальній сцені перед головним корпусом університету 18 вересня. Через виступ будуть зміни в русі транспорту.

Рубрика: Ситуації

13:08 17 вересня 2021 р.

Члени дачного кооперативу Патріот-1 обурилися, що ЛМР побачила на їхніх ділянках Брюховицький ліс, і зірвали засідання виконкому

Члени «Української спілки учасників АТО» та дачного кооперативу «Патріот-1» зірвали засідання виконавчого комітету у п’ятницю, 17 вересня, і вимагали надати кооперативу додаткової ділянки 5,3 га у Брюховицькому лісі.

Рубрика: Ситуації

11:06 17 вересня 2021 р.

В Україні стартувала кампанія з висадки 1 млрд дерев, а у Львові хочуть зрубати 20 га лісу

У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів. А на Львівщині, за три кілометри від інноваційного селекційно-насіннєвого центру, який учора урочисто відкрили в Брюховичах під Львовом, планують зрубати 20 га лісу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу