У Львові зустріли зі сходу України ще понад 70 прикордонників (відео)

17:40 10 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Державна прикордонна служба України – Західний кордон» в інтернет-мережі «Facebook»

Найближчі тижні «зелені берети» проведуть вдома, а потім знову повернуться в Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах.

На Львівщину повернулися зі сходу України понад 70 прикордонників. Поїзд Маріуполь-Львів, яким приїхали бійці, зустрічали їх рідні, друзі, а також небайдужі львів`яни

У руках вони тримали плакати, квіти та синьо-жовті повітряні кульки. Побачивши родичів прикордонники, які майже пів року провели під Маріуполем, не стримували сліз та емоції.

Зустрічав прикордонників начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби Володимир Плешко. Звертаючись до персоналу оперативно-бойової комендатури, генерал-майор подякував за гідне виконання поставлених завдань. 

За словами Володимира Плешка прикордонники не лише забезпечили діяльність блокпостів у визначеному їм секторі, але й не допускали проникнення на територію України диверсійно-розвідувальних груп терористичних формувань. При цьому всі бійці оперативно-бойової комендатури повернувся на Львівщину живими та здоровими. 

Найближчі тижні прикордонники проведуть вдома, а потім знову повернуться в Кінологічний навчальний центр у Великих Мостах на Львівщині. Більшості з них запропонують продовжити проходження служби в новому підрозділі, який зараз формують, – «Прикордонній комендатурі швидкого реагування».

Про це повідомили сьогодні, 10 липня, на сторінці «Державна прикордонна служба України – Західний кордон» в інтернет-мережі «Facebook». Натомість телевізійний «5 канал» розповів у п’ятницю:

«Понад 70 прикордонників, які майже півроку пробули на сході України, повернулися до Львова. На Донбасі бійці прикордонного загону «Великі Мости-2» охороняли блокпости неподалік Маріуполя від проникнення диверсійно-розвідувальних груп і виловлювали контрабандистів.

Військовослужбовців урочисто зустрічали рідні та друзі на залізничному вокзалі Львова. Тепер на бійців очікує нетривалий перепочинок. Тим же охоронцям рубежів, яких призвали ще під час четвертої хвилі мобілізації, запропонують вступити до прикордонного спецпідрозділу швидкого реагування, який планують створити до вересня».

Про це повідомив сьогодні, 10 липня, телевізійний «5 канал».

Як інформував «ЩЛ», 8 липня у Львові також зустріли 70 прикордонників, які завершили відрядження на Донеччину, на Львівщині формують «Прикордонну комендатуру швидкого реагування».

dailylviv.com

До теми

19:08 27 листопада 2021 р.

У Львові опублікували список ненароджених українських Нобелівських лавреатів

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору Студенти львівського осередку Української академії лідерства передала меру Львова Андрієві Садовому газету зі списком українських Нобелівських лавреатів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу